OBÓZ LETNI

Nowy Targ - Zadział

 

kontakt z organi

Drodzy rodzice

Obóz chcemy przeprowadzić w terminie 26.06.2022 – 10.07.2022 W Nowym Targu jak zawsze u Pani Bryniarskiej Zadział 16a.

Wyjazd w niedziele o godzinie 10: 00 powrót w niedziele godz. 12: 00.

Mamy tam 21 miejsca i tyle będzie maksymalnie uczestników . Do tego bardzo dobrze znana Państwu kadra Ja, Ania i Kuba.

Jeżeli chodzi o program obozu to nie ulegnie on zmianie, będziemy jeździć na tenisa, grać w gry zespołowe, biegać, skakać, chodzić po linie, czyli czynnie uprawiać różne sporty. Oczywiście będziemy grać w różne gry, konkursy, zajęcia artystyczne zespołowe jak i indywidualne. Gdyby nie było pogody to będziemy przeprowadzać zajęcia w budynku.

Mam nadzieje, że będzie ładna pogoda i piękne ciepłe lato to w ogrodzie będziemy mieli rozłożony basen, w którym możemy się kąpać. Zamierzamy także chodzić ścieżkami w lesie na polany „pełne jagód”.

Jak zawsze na naszych obozach dzieci będą miały dostępne komórki tylko w godzinach porannych.  Pytacie Państwo zawsze ile dać dziecku dodatkowych pieniędzy na obóz – moim zdaniem powinno wystarczyć 60 zł na tydzień,.

Gdy dziecko ma astmę lub alergie i zażywa lekarstwa bardzo proszę napisać to w karcie zdrowia oraz w lekach dokładnie napisać kartkę, które leki i jak zażywać. Leki będą zbierane, dzieci nie mogą mieć żadnych leków przy sobie.

Dzieci mogą zabrać ze sobą ulubione gry i zabawki także elektroniczne. Za zgubienie zepsucie i uszkodzenie nie odpowiadamy.

W niedziele 3 lipca planujemy jak zawsze odwiedziny.

 

SPIS RZECZY NA OBÓZ LETNI :

dres (długie +krótkie spodnie )   pidżama (dres do spania)   spodnie długie - 2x     krótkie spodenki 3x bluzy -2x, podkoszulki z krótkim rękawem -7x,   bielizna , skarpetki, adidasy  , klapki,

kurtka przeciwdeszczowa,  czapka z daszkiem !!!  , ręcznik  , krem z filtrem, kostium kąpielowy kosmetyczka - mydło , szampon , szczoteczka do zębów i pasta , grzebień

rower (sprawdzony w serwisie) , kask rowerowy !!!, rakieta tenisowa , mały plecaczek

rożne : długopis , notes , kredki , zabawki , książki chusteczki higieniczne , itp. lekarstwa (jak dziecko zażywa )

zatorem nr tel./fax:(0-12) 267-39-92 lub 0-603-132-654

Cena:

 

 

Sędzia międzynarodowy PZN, Delegat techniczny PZN, Instruktor Narciarski SITN

 

                Bartosz Kouba

 

          Tel 603-132-654