OBÓZ LETNI

Nowy Targ - Zadział

 

kontakt z organi

Drodzy rodzice

Ponieważ nie będzie zebrania przed obozowego postaram się napisać wszelkie odpowiedzi na Państwa pytania

Obóz chcemy przeprowadzić w terminie 28.06.2020 – 12.07.2020 W Nowym Targu jak zawsze u Pani Bryniarskiej Zadział 16a.

Wyjazd w niedziele o godzinie 10: 00 powrót w niedziele godz. 12: 00.

Mamy tam 21 miejsca i tyle będzie maksymalnie uczestników (według zaleceń kuratorium 4os max w pokoju). Do tego bardzo dobrze znana Państwu kadra Ja, Ania i Kuba.

Jeżeli chodzi o program obozu to nie ulegnie on zmianie, będziemy jeździć na tenisa, grać w gry zespołowe, biegać, skakać, chodzić po linie, czyli czynnie uprawiać różne sporty. Oczywiście będziemy grać w różne gry, konkursy, zajęcia artystyczne zespołowe jak i indywidualne. Gdyby nie było pogody to będziemy przeprowadzać zajęcia w budynku.

Mam nadzieje, że będzie ładna pogoda i piękne ciepłe lato to w ogrodzie będziemy mieli rozłożony basen, w którym możemy się kąpać. Zamierzamy także chodzić ścieżkami w lesie na polany „pełne jagód”.

Jak zawsze na naszych obozach dzieci będą miały dostępne komórki tylko w godzinach porannych.  Pytacie Państwo zawsze ile dać dziecku dodatkowych pieniędzy na obóz – moim zdaniem powinno wystarczyć 50 zł na tydzień, będziemy ograniczać (według zaleceń kuratorium) wyjścia do sklepu.

Każde dziecko musi mieć wypełniona nasza kartę zdrowia oraz specjalna kartę COWID19. Jej wzoru jeszcze nie ma, ale jak zostanie opracowana przez ministerstwo wtedy ją Państwu przedstawię. Według zaleceń będziemy mierzyć dzieciom temperaturę, dezynfekować ręce po wizycie np. na kortach. W budynku będziemy ozonować pokoje i jadalnie.

Dziecko jadące na obóz musi być zdrowe i nie mogło mieć styczności z kimś chorym na COWID19 oraz nie być na kwarantannie co najmniej 2 tygodnie przed wyjazdem  . Gdy dziecko ma astmę lub alergie i zażywa lekarstwa bardzo proszę napisać to w karcie zdrowia oraz w lekach dokładnie napisać kartkę, które leki i jak zażywać. Leki będą zbierane, dzieci nie mogą mieć żadnych leków przy sobie.

Dzieci mogą zabrać ze sobą ulubione gry i zabawki także elektroniczne. Za zgubienie zepsucie i uszkodzenie nie odpowiadamy.

W niedziele 5 lipca planujemy jak zawsze odwiedziny.

 

SPIS RZECZY NA OBÓZ LETNI :

dres (długie +krótkie spodnie )   pidżama (dres do spania)   spodnie długie - 2x     krótkie spodenki 3x bluzy -2x, podkoszulki z krótkim rękawem -7x,   bielizna , skarpetki, adidasy  , klapki,

kurtka przeciwdeszczowa,  czapka z daszkiem !!!  , ręcznik  , krem z filtrem, kostium kąpielowy kosmetyczka - mydło , szampon , szczoteczka do zębów i pasta , grzebień

rower (sprawdzony w serwisie) , kask rowerowy !!!, rakieta tenisowa , mały plecaczek

rożne : długopis , notes , kredki , zabawki , książki chusteczki higieniczne , itp. lekarstwa (jak dziecko zażywa )

10 jednorazowych maseczek na twarz (np. pakiet z żabki)

zatorem nr tel./fax:(0-12) 267-39-92 lub 0-603-132-654

Cena:

 

 

Sędzia międzynarodowy PZN, Delegat techniczny PZN, Instruktor Narciarski SITN

 

                Bartosz Kouba

 

          Tel 603-132-654